ساخت گلخانه در ماکو

تک فریم چه اطلاعاتی درباره سازه گلخانه در اختیار علاقه مندان قرار می دهد :


در سال های اخیر شاهد رشد روز افزون ساخت واحدهای گلخانه ای در سراسر کشور هستیم.
در حال حاضر بيش از 1500 هكتار گلخانه برای توليد محصولات مختلف در كشور احداث شده است و هر سال بر اين مقدار افزوده می شود . عمده ترين محصول توليدی گلخانهای ايران خيار گلخانه ای است كه بازار خوبی هم برای صادرات دارد و به دنبال آن صيفی جات ديگر نظير گوجه فرنگی ، طالبی ، ‌توت فرنگی ، فلفل دلمه ای ، لوبيا سبز و … نيز توليد می شوند و حتی پرورش موز و آناناس هم در برخي نقاط رواج يافته است . توليد گلهای زينتی نيز از ديرباز در گلخانه ها رايج بوده است و با توجه به پتانسيل خوب كشور، این انتظار می رود كه ایران به عنوان يكی از شاخه های مهم صادراتی كشور ظاهر شود . همچنين طی سالهای اخير پرورش گياهان داروئی نيز در برخي نقاط ( اطراف كرج ،‌ يزد و اصفهان ) رواج يافته است .

در واقع گلخانه به مثابه يک تكنولوژی جديد به شدت مورد پذيرش كشاورزان قرار گرفته است. توليد در خارج از فصل، امكان كنترل عوامل محيطي، كنترل آفات و بيماری ها ، امكان كشت هر محصول در هر منطقه آب و هوايی، مصرف كمتر آب ، ‌راندمان بالای توليد ،‌ دوام محصول پس از برداشت ، قيمت بالاتر محصول برای فروش در خارج از فصل كشت محيط آزاد و مواردی از اين دست مزايای اين روش كشت هستند و كشت گلخانه ای به دليل همين مزايا امروزه به عنوان يكی از مهمترين و پيشرفته ترين شاخه های علوم كشاورزی نمود پيدا كرده است. کمپانی تک فریم با توجه به رعایت تمامی استانداردها در زمینه ساخت گلخانه در ماکو استان آذربایجان غربی، به ارائه خدمات مناسب به هموطنان خود می پردازد.


نحوه معرفی کمپانی تک فریم به هموطنان  شهرستان ماکو:


کمپانی تک فریم در حوزه طراحی ، ساخت و نصب گلخانه ، در چشم انداز و رسالت پیش بینی شده خود در زمینه بهره گیری از فن آوری های نوین و دانش فنی  و تخصصی در زمینه ساخت گلخانه در بهترین قیمت ، پرسنل خود را در راستای ارتقاء کیفیت محصولات خود و رضایت مندی مشتریان و کارفرمایان گام برداشته و نگارش خود را مبتنی بر استقرار سیستم های نوین فنی گلخانه سازی، اجرایی و برنامه ریزی هدفمند و اقتصادی قرار داده تا به بهترین شکل ممکن فعالیت خود را در سطح کشور و جهان ارائه کند.
کمپانی تک فریم با سابقه درخشانی که در حوزه ساخت گلخانه در انواع مختلف، فروش و خرید گلخانه دست دوم و... دارد به مشتریان این پیشنهاد را می دهد که در صورتی که خواهان دریافت خدمات کامل و به بهترین شکل ممکن می باشند حتما ازمزایای تک فریم استفاده کرده و خرید، فروش، طراحی و ساخت انواع گلخانه خود را به آن ها بسپارند .
کمپانی تک فریم این اطمینان را به هموطنان گرامی شهرستان ماکو می دهد که در زمینه قیمت ساخت گلخانه تمام تلاش خود را کرده که از لحاظ ریالی برای مشتریان خود جایی برای صرفه جویی قرار دهد .
وقت را هدر ندهید و هر چه زودتر با ما تماس بگیرید .


چگونه گلخانه بسازیم ؟

ممکن است فضای کوچک یا  قطعه ای زمین داشته باشید که در فصل های مختلف مثلا زمستان نتوانید برای کشت گیاه هان از آن استفاده کنید ، در این صورت کافی ست برای ساخت گلخانه مورد نظر خود با کمپانی تک فریم تماس حاصل نمایید و ساخت گلخانه خود را به متخصصین تک فریم بسپارید .
همین حالا و بدون اتلاف وقت تماس بگیرید.

 

 

ساخت گلخانه در ماکو

 

کمپانی تک فریم برای ساخت گلخانه چه قیمتی را در نظر می گیرد ؟


تک فریم با داشتن متخصصین در زمینه ساخت گلخانه ، پس از بررسی مکان احداث گلخانه ، نوع گیاهی که قرار است در آن گلخانه کاشت شود ، فصول مورد استفاد و... به مشتریان خود در خصوص انتخاب و ساخت یک گلخانه مناسب کمک می کند و با توجه به تنوع در این امر ، ممکن است اختلاف قیمت در ساخت هر گلخانه با نوع پوشش مخصوص بوجود آید. لذا از مشتریان و علاقه مندان درخواست می شود جهت استعلام قیمت ساخت گلخانه در ماکو با مشاوران تک فریم تماس حاصل نمایید .

 


تک فریم چه شهرهایی را تحت پوشش خدمات خود قرار می دهد ؟

تک فریم در خصوص خدمات مربوط به گلخانه، با بکارگیری افراد با تجربه و متخصص، این اطمینان را به همه هموطنان می دهد که توانایی ارائه خدمات به تمامی شهرستان های سراسر ایران می باشد .
بهترین سازه ی گلخانه را با تک فریم تجربه کنید .

 


دیگر خدمات موجود در سایت تک فریم:

ساخت گلخانه در پیرانشهر

ساخت گلخانه در مشهد

ساخت گلخانه در تهران

مراحل ساخت گلخانه صنعتی

ساخت گلخانه صنعتی

ساخت گلخانه در شهرستان

طرح احداث گلخانه

شرکت احداث گلخانه

انواع پوشش گلخانه

شرایط احداث گلخانه | شرایط راه اندازی گلخانه صنعتی

گلخانه در البرز | ساخت گلخانه در کرج

گلخانه صنعتی