ساخت گلخانه با لوله پلاستیکی

چرا گلخانه با لوله پلاسنیکی بسازیم ؟

تک فریم متخصص ساخت گلخانه و مشاور ساخت گلخانه پلاستیکی در
برای تغییر محیط اطراف گیاهان و بهبود شرایط رشد آن ها می توان به گلخانه روی آورد.
معمولا گلخانه ها در موارد متفاوتی قابل استفاده می باشند .برخی از آن ها برای عملیات سالیانه مورد استفاده قرار می گیرند ، بعضی فقط برای پرورش گیاهان فصلی مثل بهار و پاییز خواهند بود .همچنین بعضی شرایط آب و هوایی برای پرورش تعدادی از گیاهان مانند گوجه فرنگی در تابستان مناسب نمیباشد ، لذا استفاده از گلخانه مورد نیاز می باشد .
گلخانه ها شرایط مناسب برای پرورش گیاهانی که قابل کشت در شرایط بیرون نیستند ، را فراهم می کنند .
کمپانی تک فریم با بکارگیری پرسنل کارآزموده در راستای تامین، تجهیز ، راه اندازی ،تولید و ایجاد گلخانه های مدرن با استفاده از سیستم قابهای سرد نورد شدهL.S.F )  ) و سازه های فضایی نمایشگاهیSpace frame )  )، از سالیان متمادی است که مشغول به فعالیت بوده تا بدینوسیله همراه با صنعتگران و کارآفرینان میهن عزیزمان باشد.

ساخت گلخانه با لوله پلاستیکی


چگونه با لوله پلاستیکی گلخانه بسازیم ؟


ممکن است زمین یا یک فضای کوچک داشته باشیم که در فصل های مختلف مثلا زمستان نتوانیم از برای کشت گیاه هان از آن استفاده کنیم.
در این صورت گلخانه با لوله پلاستیکی که یک گلخانه ساده می باشد می تواند گزینه خوبی باشد.
در ادامه مطلب متخصصین کمپانی تک فریم توضیحاتی درباره نحوه ساخت گلخانه با لوله پلاستیکی در اختیار علاقه مندان قرار می دهند.
1.    چهار قسمت زمین مورد نظر را با میله گرد مشخص کرده و میله گردها را داخل زمین محکم قرار داده می شود. ( با تکنیک خاصی که متخصصین دارند این کار را انجام می دهند)
2.    پس از اتمام کار می توان این میل گردها را در آورد و برای جاهای دیگه استفاده شوند.
3.    میله گردهایی در زمین نصب می شود ، که بسته به طول و حدودا با دو متر فاصله از هم قرار داده می شوند. این میله گردها به عنوان پایه اصلی درون لوله پلیمر قرار گرفته می شود.
4.    هر دو طرف لوله ها را به موازات هم درون میله گرد قرار داده میشود ( به صورتی که تشکیل یک حلقه را بدهند.) با این کار اسکلت گلخانه را آماده میشود.
5.    در این مرحله لوله ها را بوسیله بست فلزی و یا موارد مشابه به چوب محکم می شوند.
6.    می توان برای مقاومت دیواره چوبی یک قطعه 45 درجه تعبیه کرد ( تمامی این کارها بوسیله افراد ماهر و کارآزموده در کمپانی تک فریم انجام می شود .)
7.    پس از انجام و اتمام مراحل قبلی ، یک لوله در امتداد مسیر به حلقه وسط متصل خواهد شد .
8.    در این مرحله پوشش پلاستیک گلخانه قرار داده می شود. جنس پلاستیک متفاوت می باشد . این پوشش باید از لحاظ طولی و عرضی مناسب بدنه گلخانه باشد.
9.    و...
در فوق گزیده ای به زبان ساده در خصوص ساخت گلخانه با لوله های پلاستیکی داده شد ، برای اطلاعات بیشتر و یا در صورتی که نیاز به مشاوره داشته باشید ، می توانید از مشاوران با تجربه کمپانی تک فریم کمک حاصل فرمایید.


قیمت ساخت گلخانه توسط کمپانی تک فریم چقدر است ؟


با توجه به نوع موادی که در ساخت یک گلخانه مورد استفاده قرار می گیرد ، هزینه آن متفاوت خواهد بود.
برای آگاهی از قیمت ساخت گلخانه با لوله پلاستیکی با کمپانی تک فریم تماس حاصل نمایید.
ساخت گلخانه با لوله پلاستیکی | برای اطلاعات بیشتر با کمپانی تک فریم تماس حاصل نمایید.

دیگر مطالب مرتبط با ساخت گلخانه که در سایت تک فریم وجود دارد :

ساخت گلخانه با لوله پلاستیکی

مراحل ساخت گلخانه صنعتی

ساخت گلخانه صنعتی

هزینه ساخت گلخانه

گلخانه صنعتی