قیمت ساخت گلخانه در شیراز

چرا پیشنهاد می شود کمپانی تک فریم را برای ساخت گلخانه در شیراز انتخاب کنیم ؟


متد مهندسی ساخت گلخانه شرکت تک فریم به این صورت است که با به کار گیری از نرم افزارها و تکنیک های مهندسی خود بهترین شیوه اجرا و ساخت گلخانه ها را به نحوی ساده و مراحل ساخت گلخانه را با تکیه بر تجارب خود در پیش گیرد. با توجه به سابقه و تجاربی که در این زمینه کسب کرده ، آن را به عنوان بهترین پیشنهاد برای ساخت گلخانه معرفی می کنیم. لازم به ذکر است کمپانی تک فریم بهترین پیشنهاد را در زمینه قیمت ساخت گلخانه در شیراز در نظر دارد.
شیرازی های عزیز بدون اتلاف وقت با تک فریم تماس خاصل نمایید.


توضیحات تک فریم درباره ساخت گلخانه :

برای ساخت یک گلخانه، ممکن است از نوع ماده پوشش دهنده مختلف استفاده شود .    


انواع گلخانه ها به شرح زیر می باشد :

گلخانه ها از نظر نوع تولید محصول و نوع سازه مورد استفاده شده دارای انواع مختلفی می باشند که متخصصین کمپانی تک فریم در ادامه به شرح این موضوع می پردازند.


تقسیم بندی گلخانه براساس نوع تولید :

1.    گلخانه هایی که جهت تولید سبزی ومحصولات صیفی شامل خیار, گوجه فرنگی, توت فرنگی, فلفل و... مورد استفاده قرار می گیرند .
2.    گلخانه هایی که برای تولید گل و گیاهان زینتی مانند :انواع گلهای شاخه بریده (رز – گلایول – داودي) وگلهاي آپارتمانی ساخته می شوند .
3.    گلخانه هایی که جهت تولید قارچ دکمه ای و قارچ صدفی می باشند و خود از نظر نوع سازه به دو دسته چوبی (سنتی) و مدرن (فلزی) تقسیم می شوند .
4.    گلخانه های چوبی که سازه اسکلت اصلی آنها از چوب با پوشش پلاستیک می باشد، معمولا تهویه و سیستم گرمایی مناسبی ندارند، همچنین با توجه به اینکه ارتفاع سازه های آن 2 تا 3 متر (ارتفاع کم) می باشد، مناسب کشت محصولاتی نظیر خیار و گوجه فرنگی نمی باشد.مزیت این گلخانه ها قیمت ارزان احداث آن میباشد. ولی بدلیل نامناسب بودن محیط داخلی برای رشد گیاه معمولاً میزان تولید در واحد سطح در مقایسه با گلخانه هاي مدرن بسیار کمتر است. بدلایل ذکر شده این نوع گلخانه ها توسعه نیافته است و گلخانه هاي چوبی که قبلاً احداث شده به تدریج به گلخانه های مدرن تبدیل می شوند.
5.    گلخانه های مدرن(فلزی):سازه این گلخانه ها از فلز میباشد که معمولا با پلاستیک های ضد اشعه ماوراء بنفش پوشیده می شود و دارای سیستم تهویه و گرمایشی مناسب می باشد. از مزیت های این گلخانه ارتفاع بالای آن می باشد (بیش از 4/5 متر) و بدلیل شرایط مناسب رشد گیاه در اینگونه سازه, عملکرد در واحد سطح نسبت به گلخانه هاي چوبی افزایش دارد.


انواع ماده پوشش دهنده شامل موارد زیر می باشد :

1.    پوشش  شیشه ای و قاب فلزی
2.    پوشش فایبرگلاس
3.    اکریلیک
4.    پلی کربنات
5.    پلی اتیلن با قاب چوبی
6.    ساخت گلخانه های خورشیدی


قیمت ساخت گلخانه در شیراز توسط کمپانی تک فریم چقدر است ؟

با توجه به نوع موادی که در ساخت یک گلخانه مورد استفاده قرار می گیرد ، هزینه آن متفاوت خواهد بود.
گلخانه ای که با پوشش شیشه ای و قاب فلزی ساخته شده باشد ، معمولا بیشترین هزینه را دارا می باشد.
پوشش های دیگری مانند : پلی کربنات ، اکریلیک و فایبرگلاس دارای هزینه متوسطی هستند .
همچنین گلخانه هایی که از پوشش پلی اتیلن با قاب چوبی ساخته شوند ، کمترین هزینه را خواهند داشت .
لازم به ذکر است که تجهیزات حرارتی و تهویه نیز هزینه ای با توجه به ساختمان گلخانه و اندازه آن دارند.
برای آگاهی دقیق و استعلام قیمت ساخت گلخانه در شیراز و دیگر شهرستان ها و نیز در صورت داشتن هرگونه سوال، می توانید با مشاوران کمپانی تک فریم تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان آن ها استفاده کنید.

 

قیمت ساخت گلخانه در شیراز


آیا کمپانی تک فریم قابل اعتماد است؟

این  موسسه در راستای چشم انداز کلی تدوین شده تلاش می نماید با توسعه کمی و کیفی خدمات خود، بتواند بستری مناسب و مورد اعتماد جهت ارائه خود در عالی ترین سطح کیفی در کشور را به عموم هم میهنان فراهم آورد.
لذا به هموطنان شیرازی این اطمینان خاطر داده می شود که به صورت کامل می توانند به تک فریم اعتماد نمایند و از خدمات کمپانی بهره مند شوند
به تک فریم اعتماد کنید و هر چه زودتر جهت بهره مندی از خدمات ، با ما تماس بگیرید .


دیگر مطالب مرتبط موجود در سایت تک فریم:

    قیمت سازه های گلخانه ای

   مراحل ساخت گلخانه صنعتی

   ساخت گلخانه صنعتی

  قیمت ساخت گلخانه

   گلخانه صنعتی