گلخانه در فیرورق | ساخت گلخانه در فیرورق

تک فریم  چگونه خود را معرفی می کنند ؟


کمپانی تک فریم ، شرکتی بزرگ و تاثیر گذار در فضای ساخت و نصب انواع گلخانه در ایران است . تک فریم باور دارد نسبت به منابعی که جامعه در اختیارشان قرار داده است ، مسئول است.
از این رو اعضای خانواده تک فریم، همواره تلاش می کنند با فعالیت های کوچک اما موثر در حوزه کاری خود نسبت به مردم و جامعه ادای دین کنند .
متد مهندسی ساخت گلخانه شرکت تک فریم به این صورت است که با به کار گیری از نرم افزارهای و تکنیک های مهندسی خود بهترین شیوه اجرا و ساخت گلخانه ها را به نحوی ساده و با تکیه بر تجارب خود در پیش گیرد.
به جز تمامی مسئولیت هایی که در حوزه کاری شرکت و مختص به آن است ، تک فریم می کوشد همواره نگاه مسئولانه به محیط زیست داشته باشد.
شرکت تک فریم ، دوست دار طبیعت و محیط زیست بود و یک از سبزترین کمپانی های ایران به شمار می رود .
در عین حال این شرکت در سازمان خود نیز با ترویج فرهنگ مسئولیت‌ پذیری نسبت به محیط‌‌ زیست و اقداماتی عملی همچون تشویق به صرفه‌جویی در مصرف منابع و انرژی و ایجاد چرخه‌ی بازیافت ، سهمی در حفاظت از محیط زیست و توسعه‌ی پایدار کشور داشته باشد.
از این رو به هموطنان شهرستان فیرورق توصیه می شود در صورتی که به دنبال گلخانه در فیرورق | ساخت گلخانه در فیرورق هستید ، هرچه سریعتر و بدون اتلاف وقت با تک فریم تماس حاصل فرمایید .


توضیحاتی که باید درباره گلخانه بدانیم :

برای ساخت یک گلخانه ، ممکن است از نوع ماده پوشش دهنده مختلف استفاده شود .


انواع ماده پوشش دهنده شامل موارد زیر می باشد :

1.    پوشش  شیشه ای و قاب فلزی
2.    پوشش فایبرگلاس
3.    اکریلیک
4.    پلی کربنات
5.    پلی اتیلن با قاب چوبی
6.    ساخت گلخانه های خورشیدی

در رابطه با ساختن گلخانه های خورشیدی می توان گفت ساخت چنین گلخانه هایی نیز امکان پذیر است اما به مهندسی خاصی نیازمند می باشد. در این حالت اسکلت یا  قاب گلخانه از فلز یا چوب ساخته می شود و برای کمک به مقاومت در برابر وزش باد می توان
 فضای بین لایه های پوششی را خالی از هوا نمود.
گلخانه با اسکلت چوبی به آسانی ساخته می شود و انتخاب مناسبی برای سازنده می تواند باشد .


چرا گلخانه بسازیم ؟

برای تغییر محیط اطراف گیاهان و بهبود شرایط رشد آن ها می توان به گلخانه روی آورد. معمولا گلخانه ها در موارد متفاوتی قابل استفاده می باشند . برخی از آن ها برای عملیات سالیانه مورد استفاده قرار می گیرند، بعضی فقط برای پرورش گیاهان فصلی مثل بهار و پاییز خواهند بود .همچنین بعضی شرایط آب و هوایی برای پرورش تعدادی از گیاهان مانند گوجه فرنگی در تابستان مناسب نمیباشد ، لذا استفاده از گلخانه مورد نیاز می باشد .
گلخانه ها شرایط مناسب برای پرورش گیاهانی که قابل کشت در شرایط بیرون نیستند ، را فراهم می کنند .
کمپانی تک فریم با بکارگیری پرسنل کارآزموده در راستای تامین، تجهیز ، راه اندازی ،تولید و ایجاد گلخانه های مدرن با استفاده از سیستم قابهای سرد نورد شدهL.S.F )  ) و سازه های فضایی نمایشگاهی(Space frame )  ، از سالیان متمادی است که مشغول به فعالیت بوده تا بدینوسیله همراه با صنعتگران و کارآفرینان میهن عزیزمان باشد.

 

گلخانه در فیرورق | ساخت گلخانه در فیرورق

 

تک فریم چه شهرستان هایی را تحت پوشش خدمات خود قرار می دهد ؟

 با توجه به اینکه تک فریم از افراد متخصص و کارآزموده در حوزه ساخت گلخانه بهره مند است ، توانایی این را دارد که تمام شهرستان های سراسر ایران را تحت پوشش خدمات خود قرار دهد .
از علاقه مندان تقاضا می شود جهت ارتباط هر چه بهتر شما با گروه تک فریم، با ما تماس حاصل کرده و به ارائه پيشنهادات و انتقادات، بپردازید. مسلماً ما را به سمت پيشرفت و خدمت رساني هر چه بهتر هدايت مي نمايد.
همچنین چنانچه درخصوص ساخت گلخانه و دیگر خدمات مربوط به آن پيگيری خاص و يا ابهامی وجود داشته باشد، می توانید از مشاوران تک فریم کمک دریافت کنید.


با تشكر از شما


دیگر مطالب مرتبط موجود در سایت تک فریم: 

  طرح احداث گلخانه

  شرکت احداث گلخانه

  انواع پوشش گلخانه

  ساخت گلخانه با لوله پلاستیکی

  چند نکته در مورد نحوه تاسیس گلخانه تک فریم

  ویژگی های ساخت اسکلت گلخانه

  نحوه ساخت گلخانه شرکت تک فریم

  مراحل ساخت گلخانه صنعتی

  ساخت گلخانه صنعتی

  ساخت گلخانه در شهرستان

 قیمت ساخت گلخانه

  گلخانه صنعتی