گلخانه صنعتی


تک فریم درباره گلخانه صنعتی چه توضیحی می دهد؟


امروزه در اکثر مناطق کشور برای تولید بیشتر و نیز جلوگیری از آفات، سرمازدگی و... گلخانه‌های سنتی جای خود را به گلخانه‌های صنعتی و هوشمند داده است. در این روش آب، غذا، کودهای عالی، انرژی و سیستمهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در خدمت انسان، کشاورزی در این بخش را شکوفا نموده و کشورهایی مانند هلند، اسپانیا، ترکیه و... با احداث چنین گلخانه‌هایی ضمن تأمین نیازهای غذایی و تزئینی و حتی دارویی خود، این محصولات را به خارج از کشور صادر می‌نمایند و کم‌کم خود را به اسطوره‌های این بخش تبدیل می‌کنند.
 
کمپانی تک فریم با در اختیار داشتن امکانات متنوع و با استفاده از متخصصین باتجربه  و مذاکره با مبادی ذیربط ،  به احداث یک گلخانه صنعتی و هوشمند برای مشتریان خود، در نظر دارد در صورت امکان و اقتضاء در درجه اول تمامی خدمات خود را به بهترین شکل در اختیار مشتریان خود قرار داده و ضمن خدمت رسانی به مشتریان، آنها نیز بتوانند تولید خود را بر سر سفره‌های مردم و در غیر این صورت زینت خانه‌های مردم قرار دهد و علاوه بر آن، با صدور آن به خارج از کشور ارز عایت کشور عزیزمان گردد.
تک فریم مفتخر است که در همه حالت به فکر شکوفایی کشور و خدمت رسانی به مردم عزیز ایران در تمام نقاط کشور می باشد.
 

کمپانی تک فریم چگونه خود را برای هموطنان سراسر ایران معرفی می کند ؟


کمپانی تک فریم با سابقه درخشانی که در حوزه ساخت گلخانه در انواع مختلف، فروش و خرید گلخانه دست دوم و... دارد به مشتریان این پیشنهاد را می دهد که در صورتی که خواهان دریافت خدمات کامل و به بهترین شکل ممکن می باشند حتما ازمزایای تک فریم استفاده کرده و خرید، فروش، طراحی و ساخت انواع گلخانه صنعتی خود را به آن ها بسپارند.
کمپانی تک فریم در حوزه طراحی، ساخت و نصب گلخانه های صنعتی، در چشم انداز و رسالت پیش بینی شده خود در زمینه بهره گیری از فن آوری های نوین و دانش فنی  و تخصصی در زمینه ساخت گلخانه در بهترین قیمت، پرسنل خود را در راستای ارتقاء کیفیت محصولات خود و رضایت مندی مشتریان و کارفرمایان گام برداشته و نگارش خود را مبتنی بر استقرار سیستم های نوین فنی گلخانه سازی، اجرایی و برنامه ریزی هدفمند و اقتصادی قرار داده تا به بهترین شکل ممکن فعالیت خود را در سطح کشور و جهان ارائه کند.
تک فریم این اطمینان را به هموطنان گرامی خود می دهد که در زمینه ساخت گلخانه صنعتی تمام تلاش خود را کرده و در این راستا به ارائه بهترین خدمات خود می پردازد .
کافیست وقت را هدر ندهید و با ما تماس بگیرید.چرا گلخانه بسازیم ؟

برای تغییر محیط اطراف گیاهان و بهبود شرایط رشد آن ها می توان به گلخانه روی آورد.
معمولا گلخانه ها در موارد متفاوتی قابل استفاده می باشند. برخی از آن ها برای عملیات سالیانه مورد استفاده قرار می گیرند، بعضی فقط برای پرورش گیاهان فصلی مثل بهار و پاییز خواهند بود. همچنین بعضی شرایط آب و هوایی برای پرورش تعدادی از گیاهان مانند گوجه فرنگی در تابستان مناسب نمی باشد، لذا استفاده از گلخانه مورد نیاز می باشد .
گلخانه ها شرایط مناسب برای پرورش گیاهانی که قابل کشت در شرایط بیرون نیستند، را فراهم می کنند .
کمپانی تک فریم با بکارگیری پرسنل کارآزموده در راستای تامین، تجهیز ، راه اندازی ،تولید و ایجاد گلخانه های مدرن با استفاده از سیستم قابهای سرد نورد شده و سازه های فضایی نمایشگاهی از سالیان متمادی است که مشغول به فعالیت بوده تا بدینوسیله همراه با صنعتگران و کارآفرینان میهن عزیزمان باشد.


چگونه گلخانه صنعتی بسازیم ؟


ممکن است زمین یا یک فضای کوچک داشته باشید که در فصل های مختلف مثلا زمستان نتوانید برای کشت گیاه هان از آن استفاده کنید، در این صورت کافی ست برای ساخت گلخانه مورد نظر خود با کمپانی تک فریم تماس حاصل نمایید و ساخت گلخانه صنعتی خود را به متخصصین تک فریم بسپارید .
همین حالا و بدون اتلاف وقت تماس بگیرید..


قیمت ساخت گلخانه صنعتی توسط کمپانی تک فریم چقدر است ؟


با توجه به تنوعی که در گلخانه های صنعتی وجود دارد و موادی که در ساخت یک گلخانه مورد استفاده قرار می گیرد، هزینه آن متفاوت خواهد بود. لذا جهت استعلام قیمت ساخت گلخانه صنعتی با مشاوران تک فریم تماس حاصل نمایید.

 

گلخانه صنعتی


تک فریم چه شهرهایی را تحت پوشش خدمات خود قرار می دهد ؟

تک فریم در خصوص خدمات مربوط به گلخانه ، با بکارگیری افراد با تجربه و متخصص، این اطمینان را به همه هموطنان می دهد که توانایی ارائه خدمات به تمامی شهرستان های سراسر ایران می باشد .
کمپانی تک فریم با رویی گشاده پذیرای انتقاد و پیشنهاد شما هموطنان عزیز در زمینه ساخت گلخانه صنعتی می باشد . قطعا پیشنهادات شما به بهبود هرچه بهتر خدمات ما کمک خواهد کرد.


دیگر مطالب مرتبط موجود در سایت تک فریم:

ساخت گلخانه در ماکو

ساخت گلخانه در پیرانشهر

ساخت گلخانه در خوی

ساخت گلخانه در ارومیه

طرح احداث گلخانه

شرکت احداث گلخانه

انواع پوشش گلخانه

ساخت گلخانه با لوله پلاستیکی

چند نکته در مورد نحوه تاسیس گلخانه تک فریم

ویژگی های ساخت اسکلت گلخانه

نحوه ساخت گلخانه شرکت تک فریم

مراحل ساخت گلخانه صنعتی

ساخت گلخانه صنعتی

ساخت گلخانه در شهرستان

قیمت ساخت گلخانه